İstanbul’da yaşamını sürdüren beat prodüktörü Ozoyo, ilhamını aldığı chill-beat sample’ları ile harmanladığı elektronik ve jazz tabanlı enstrümental prodüksiyonlarıyla global anlamda sesini yaymayı başarmış bir sanatçı. Yumuşak ve pozitif titreşimlerin içinde barındığı, bu zamana kadar toplamda iki EP – “Wanderlust (2016) & “Lost Beats” (2018) –  yayınlayan Ozoyo, toplamda dört parçadan oluşan yepyeni bir çalışma ile karşımızda.

“333 EP” Hakkında:
Ozoyo’nun dört parçalık yeni EP’si “333” sanatçının oluşturduğu bir konsept çalışması etrafında hayat buluyor.

Dünya’ya çarpmaları sonucu yeryüzünde yaşamlarını sürdürdükleri 333 günde İnsanoğlunu anlamaya çalışan Uzaylıları konu alan ve bu süreçteki ilk dört gününü dinleyicilere aktaran sanatçı hikayeyi şu şekilde özetliyor:

“Dünyadaki bir uzaylı. İlk günü mutlu, ama ikinci gün onun için zor. Üçüncü günde, yavaş yavaş yeryüzüne alışır. Fakat dördüncü günde insanların ne kadar vahşi olduğunu fark eder ve kendi evini özler.”

Kapak görselini Hazal Hıdır’ın (Potatobrain) hazırlamış olduğu “333” Ozoyo’nun kurucusu olduğu Threefinger bünyesinden çıkarken, mastering’i Nicolas Beghin & Ahmet Türk imzası taşıyor.

Tracklist:
1. I
2. Have
3. 333
4. Days (feat. NxxxxxS)