Ahmet Beyler’in seyirciyle ilk kez 20 Mart akşamı gerçekleşen Babylon İstanbul konserlerinde buluşan tekli çalışması Gün Gece Eşit ‘in hareketli klibi tüm müzik platformlarında yayında!

Günün geceye eşit olduğu ilkbahar ekinoksundan yola çıkarak hazırlanan eğlenceli parça aslında kadın-erkek, zengin-fakir gibi toplumsal eşitsizliklere dikkat çekmek üzere yapılmış özel bir çalışma.

Beykoz Kundura Fabrikası’nda kurulan kalabalık ve bir o kadar keyifli bir sette çekilen video klibe aslında reklam dünyasının yakından tanıdığı isimler imza attı. Sedat Dündar ve Umut Dizdar’ın yaratıcı yönetmenliğindeki Concept ajans ile Kala Film’in ortak yapımında yaklaşık 40 kişilik oyuncu kadrosu yer aldı. Sabahın erken saatlerinde başlayan çekimler soğuk hava şartlarına rağmen tüm gün eğlenceli ve keyifli bir ortamla devam etti…


Ahmet Beyler kimdir?
Üçüncü Yeniler akımının güçlü temsilcilerinden Ahmet Beyler, Progressive, Balkan, Ege, Türk müziği esintili Pop Rock müzik grubudur. Ayrıca grup seyirci ile etkileşimli olarak gerçekleştirdikleri doğaçlama müzik performansları ile de “Sosyal Müzik” alanında dikkat çekmektedir. Kökenleri 2009 yılına dayanan Ahmet Beyler, aynı yıl “Osman” isimli parçaları ile Jack Daniel’s rock müzik beste yarışmasında 1. olmuş, 2015 yılında da Pasaj Müzik etiketli “Hayat Nerede” albümleri ile ses getirmişlerdir. Çalışmaları hızla devam eden grup aynı zamanda farklı iş sektörlerinde de boy gösteren başarılı müzisyenlerden oluşmakta.

Grup Üyeleri:
Eren Tokgöz (gitar, vokal), Emre Çakar (klavye, vokal), Ahmet Berk Özbek (davul, vokal), Fırat Bayram (bas gitar, vokal), Levent Şansever (elektro gitar), Doğan Özcan (trompet)

Web – Sosyal Medya:
Web sitesi: www.ahmetbeyler.net
Instagram: https://www.instagram.com/ahmetbeylerofficial/
Facebook: https://www.facebook.com/ahmetbeylerofficial
YouTube: https://www.youtube.com/c/ahmetbeyler
Spotify: https://open.spotify.com/album/71GT1zpHAGULoDcMcqdU4K
Twitter: https://twitter.com/grupahmetbeyler